SNO
Bestuur
Onze scheidsrechters
Historie
Bijzondere leden
Lidmaatschap
Activiteiten
Agenda
Fotoalbums
Reglement “Sparta Beloften Competitie”.
Sponsoren
Links
COVS
Download formulieren
Invullen strafformulier
Enquete SNO
KNVB Assist
COVS Verenigingen
Nieuws
Aanstellingen
Merchandising
SNO Tosmunt
SNO Vlaggen
KNVB Embleem
Pupil van de week vaantje
COVS Fairplay Embleem
Notitiekaarten
Contact
Contact
Commissie's
Quiz
//= SITELINK ?>//= IMAGES ?>
SNO
Bestuur
Onze scheidsrechters
Historie
Bijzondere leden
Lidmaatschap
Activiteiten
Agenda
Fotoalbums
Reglement “Sparta Beloften Competitie”.
Sponsoren
Links
COVS
Download formulieren
Invullen strafformulier
Enquete SNO
KNVB Assist
COVS Verenigingen
Nieuws
Aanstellingen
Merchandising
SNO Tosmunt
SNO Vlaggen
KNVB Embleem
Pupil van de week vaantje
COVS Fairplay Embleem
Notitiekaarten
Contact
Contact
Commissie's
Quiz
Onze scheidsrechters
Wie is de man met de fluit?
Alex Muis
Algemeen Lid
Alexander de Jong
Scheidsrechter Zaterdag Jeugd E
Andre Meulenkamp
Algemeen Lid
Andre Monninkhof
Scheidsrechter Jeugd D
Anton Kreileman
Scheidsrechter Zaterdag Jeugd B & Zaal Groep 1
Arno Reusink
Scheidsrechter Zondag G
Barry Tijhof
Scheidsrechter Zaterdag Jeugd Start
Bas ten Tije
Scheidsrechter Zaterdag F
Bennie van Petersen
Algemeen Lid
Bent Kuipers
Scheidsrechter Zaterdag F
Bohdi Selvi
Scheidsrechter Zaterdag Jeugd D
Cas Koelen
Algemeen Lid
Cindy Scholthof
Scheidsrechter Zondag I & Assistent Scheidsrechter Zaterdag D
Dennie Mulder
Assistent Scheidsrechter Zondag D
Dennis Schoemaker
Scheidsrechter Zaterdag Jeugd E
Dick Beldman
Scheidsrechter Zaterdag F
Dirk Jansen
Scheidsrechter Zaterdag G & Zaal Groep 3
Eelco Folkersma
Zaterdag Senioren Startgroep
Erik ter Brake
Scheidsrechter Zaterdag B
Ewout Spijker
Algemeen Lid
Ferens Groenhuijsen
Scheidsrechter Zaterdag F
Frank van Leusen
Zaterdag Senioren Startgroep
Gerard Westenbroek
Algemeen Lid
Gerjan Ekkel
Scheidsrechter Zaterdag G
Gert Ekkel
Scheidsrechter Zaal Groep 4
Gert Hiemstra
Scheidsrechter Zaterdag Vrouwen
Gert Maneschijn
Algemeen Lid
Gert Schuurman
Algemeen Lid
Gert-Jan Beltman
Algemeen Lid
Gerwin Moeken
Scheidsrechter Zaterdag G & Zaal Groep 2 (geblesseerd)
Gilian Westemeijer
Scheidsrechter Zondag F
Hadaf el Hamdouni
Scheidsrechter Zaterdag Jeugd E
Hans Groenhuijsen
Algemeen Lid
Hans Hofman
Scheidsrechter Zaterdag & Zondag G
Hans Luiken
Scheidsrechter Zaterdag Jeugd D
Hans van Dalen
Algemeen Lid
Henk Poffers
Algemeen Lid
Henk Zwakenberg
Scheidsrechter Zaterdag G
Herman Klein Kromhof
Algemeen Lid
Herman Spenkelink
Algemeen Lid
Jan Avezaath
Algemeen Lid
Jan Holtvluwer
Scheidsrechter Zaterdag G (geblesseerd)
Jan Karkdijk
Algemeen Lid
Jan Klein Ganseij
Scheidsrechter Zaterdag F
Jan Otten
Scheidsrechter Zaterdag Jeugd C
Jan Schippers
Algemeen Lid
Jan van Otten
Scheidsrechter Zondag G & Zaal Groep 3
Jan Wijnberg
Algemeen Lid
Johan Schwarte
Zaterdag Jeugd E
Jop Holterman
Scheidsrechter Zondag G
Jos Olsman
Algemeen Lid
Julian Arrindell
Scheidsrechter Zaterdag Jeugd E
Jurian te Wierik
Scheidsrechter Zondag I
Koen Staarman
Scheidsrechter Zaterdag F
Leon Groenhuijsen
Algemeen Lid
Maikel van Munster
Algemeen Lid
Marcel Driessen
Scheidsrechter Zaterdag F
Martijn Bruins
Scheidsrechter Zaterdag G
Marvin van de Veen
Algemeen Lid
Maurice Paarhuis
Scheidsrechter Zaterdag B
Max van der Lei
Scheidsrechter Zaterdag D
Mike Westemeijer
Scheidsrechter Zondag G
Niels ten Have
Algemeen Lid
Patrick Hijlkema
Scheidsrechter Zondag G
Piet Oldeman
Algemeen Lid
Ramon Heveling
Scheidsrechter Zondag F
Raymond Kolleman
Scheidsrechter Zaterdag G
Richard Hultink
Scheidsrechter Zaterdag Jeugd C
Rick Coenen
Algemeen Lid
Roel Poffers
Algemeen Lid
Ruben Rolfes
Scheidsrechter Zaterdag Jeugd D (geblesseerd)
Ruben van de Beld
Scheidsrechter Zaterdag G
Rudolf Wolterink
Scheidsrechter Zaterdag F
Sam van Veen
Scheidsrechter Zaterdag Jeugd D
Sem Schrijver
Algemeen Lid
Stan Endeman
Scheidsrechter Zaterdag D
Stijn Lander
Scheidsrechter Zaterdag Jeugd D
Sven Otter
Algemeen Lid
Thijmen Broekmate
Zondag Senioren Startgroep
Tim van Kammen
Algemeen Lid
Tom Schwarte
Algemeen Lid
Tomasz Jasinski
Scheidsrechter Zondag I
Wessel Nijmeijer
Algemeen Lid
Willie Filart
Algemeen Lid
Wim Nieuwenhuis
Algemeen Lid
Wim Rientjes
Algemeen Lid
Wim van der Velde
Scheidsrechter Zaterdag G
Zander Pouls
Scheidsrechter Zaterdag F
Agenda
Weet wat
er speelt
19
Mrt
Reguliere Training SNO Nijverdal
Aanvang: 19:30
20
Mrt
Themabijeenkomst KNVB bij SNO Nijverdal
Aanvang: 19:00
25
Mrt
JALV Scheidsrechtersvereniging Zwolle
Aanvang: 20:00
25
Mrt
Themabijeenkomst KNVB bij SNO Nijverdal
Aanvang: 19:30
26
Mrt
Reguliere Training SNO Nijverdal
Aanvang: 19:30
Bekijk de agenda
Wij zijn trots op onze sponsoren