Op deze pagina plaatsen wij iedere week alle aanstellingen van onze leden. Het overzicht van de aanstellingen wordt door de webredactie bij gehouden. Mocht je aanstelling er niet bij staan of is deze gewijzigd; geef dit dan door aan Maurice. Hij zal het aanpassen op de website.
Scheidsrechter: | Datum: | Tijd: | Wedstrijd: | Bijzonderheden: | EnquĂȘte: | Beltona Reglement: |
---|---|---|---|---|---|---|
Scheidsrechter: Gert-Jan Beltman Assistent 1: Jan van Otten Assistent 2: Thijmen Broekmate |
27-07-2024 | 14:30:00 | VV Staphorst 1 - VV Staphorst 1( onderlinge wedstrijd) | FinanXe nederlagen TOP Toernooi (bij VV Staphorst) | ||
Externe scheidsrechter Assistent 1: Jeroen Schorfhaar |
27-07-2024 | 17:30:00 | Top Oss 1 - Al Nasr 1 | Debuut assistent scheidsrechter bij oefenwedstrijd voor betaald voetbal | ||
Scheidsrechter: Max van der Lei Assistent 1: Jurian te Wierik Assistent 2: Jop Holterman |
30-07-2024 | 20:00:00 | VV Staphorst 1 - HHC Hardenberg 1 | FinanXe nederlagen TOP Toernooi (bij VV Staphorst) | ||
Scheidsrechter: Jan Otten Assistent 1: Dennis Schoemaker Assistent 2: Richard Hultink |
03-08-2024 | 13:00:00 | HHC Hardenberg 1 - Jong FC Twente'65 | Vriendschappelijk | Ja | |
Scheidsrechter: Max van der Lei Assistent 1: Jurian te Wierik Assistent 2: Huseyin Ilhan |
03-08-2024 | 14:00:00 | SV Excelsior'31 1 - HV & CV Quick 1 | Vriendschappelijk | Ja | |
Scheidsrechter: Marcel Driessen Assistent 1: Thijmen Broekmate Assistent 2: Gilian Westemeijer |
03-08-2024 | 14:30:00 | VV Staphorst 1 - VV Berkum 1 | FinanXe nederlagen TOP Toernooi (bij VV Staphorst) | ||
Scheidsrechter: Maurice Paarhuis Assistent 1: Ruben van de Beld Assistent 2: Sven Otter |
03-08-2024 | 15:00:00 | HHC Hardenberg 1 - RKSV Rohda Raalte 1 | Vriendschappelijk | Ja | |
Scheidsrechter: Maurice Paarhuis Assistent 1: Jeroen Schorfhaar Assistent 2: Niels ten Have |
06-08-2024 | 20:00:00 | VV Staphorst 1 - SC Genemuiden 1 | FinanXe nederlagen TOP Toernooi (bij VV Staphorst) | ||
Scheidsrechter: Marcel Driessen Assistent 1: Sven Otter Assistent 2: Raymond Kolleman |
10-08-2024 | 14:30:00 | HHC Hardenberg 1 - HSC'21 1 | Vriendschappelijk | Ja | |
Scheidsrechter: Bent Kuipers Assistent 1: Stijn Lander Assistent 2: Jeroen Schorfhaar |
10-08-2024 | 14:30:00 | SC Genemuiden 1 - VV Berkum 1 | Vriendschappelijk | ||
Scheidsrechter: Stan Endeman Assistent 1: Ferens Groenhuijsen Assistent 2: Frank van Leusen |
10-08-2024 | 14:30:00 | VV Staphorst 1 - VV Harkemase Boys 1 | FinanXe nederlagen TOP Toernooi (bij VV Staphorst) | ||
Scheidsrechter: Mike Westemeijer | 13-08-2024 | 20:00:00 | VV Heino 1 - VV SVI 1 | Vriendschappelijk | Ja | |
Scheidsrechter: Ruben van de Beld Assistent 1: Patrick van Klingen Assistent 2: Cindy Scholthof |
13-08-2024 | 20:00:00 | SC Genemuiden 1 - HZVV 1 | Vriendschappelijk | ||
Scheidsrechter: Ramon Heveling Assistent 1: Sam van Veen Assistent 2: Stijn Lander |
17-08-2024 | 14:30:00 | VV Staphorst 1 - SVZW 1 | FinanXe nederlagen TOP Toernooi (bij VV Staphorst) | ||
Scheidsrechter: Gert-Jan Beltman Assistent 1: Cindy Scholthof Assistent 2: Sven Otter |
24-08-2024 | 17:00:00 | ZVV Blauw Wit'66 1 - VV Holten 1 | Keune Cup | ||
Scheidsrechter: Gilian Westemeijer | 03-09-2024 | 20:00:00 | VV Heino 1 - VV Den Ham 1 | Vriendschappelijk | Ja | |
Scheidsrechter: Koen Staarman | 10-09-2024 | 20:00:00 | VV Heino 1 - VV Hulzense Boys 1 | Vriendschappelijk | Ja |