Aanstellingen

Op deze pagina plaatsen wij iedere week alle aanstellingen van onze leden. Het overzicht van de aanstellingen wordt door de webredactie bij gehouden. Mocht je aanstelling er niet bij staan of is deze gewijzigd; geef dit dan door aan Maurice. Hij zal het aanpassen op de website.

Aanstellingen (assistent-)scheidsrechters

Scheidsrechter: Datum: Tijd: Wedstrijd: Bijzonderheden: Enquête: Beltona Reglement:
Scheidsrechter: Frank van Leusen 28-02-2024 19:45:00 SC Lemele JO 17 - 1 - SJO VCHW JO 17 - 1 Competitie Ja
Scheidsrechter: Jan van Otten 29-02-2024 20:00:00 DAVO 3 - FC RDC 5 Zaal
Scheidsrechter: Anton Kreileman 01-03-2024 20:00:00 SV Turkse Kracht 1 - SC Nowruz 1 Zaal
Scheidsrechter: Dirk Jansen 01-03-2024 20:30:00 Andarinyo 2 - FC RDC 1 Zaal
Scheidsrechter: Barry Tijhof 02-03-2024 10:30:00 SV Helios JO 17 - 1 - FC Ommen JO 17 - 1 Competitie
Scheidsrechter: Julian Arrindell 02-03-2024 10:30:00 HHC Hardenberg JO 17 - 1 - CVV Oranje Nassau JO 17 - 1 Competitie Ja
Scheidsrechter: Gerjan Ekkel 02-03-2024 11:50:00 VV WVF 2 - VV DETO Twenterand 2 Competitie
Scheidsrechter: Dick Beldman 02-03-2024 12:15:00 VV d'Olde Veste'54 2 - HZVV 2 Competitie
Scheidsrechter: Jan van Otten 02-03-2024 12:15:00 VV Hulzense Boys 2 - IJVV IJsselmuiden 2 Competitie Ja
Scheidsrechter: Ruben van de Beld 02-03-2024 12:15:00 KHC Kampen 2 - SV Losser 2 Competitie
Scheidsrechter: Richard Hultink 02-03-2024 12:30:00 FC Ommen JO 19 - 1 - TVC'28 JO 19 - 1 Competitie Ja
Scheidsrechter: Zander Pouls 02-03-2024 12:30:00 VV Sparta Nijkerk O 23 - 1 - SV Spakenburg O 23 - 1 Competitie
Scheidsrechter: Hans Luiken 02-03-2024 13:10:00 KSV BWO JO 17 - 1 - SV Grol JO 17 - 1 Competitie
Scheidsrechter: Raymond Kolleman 02-03-2024 14:00:00 RKSV NEO O 23 - 1 - SV Urk O 23 - 1 Competitie
Scheidsrechter: Bas ten Tije 02-03-2024 14:30:00 VV Zwart Wit'63 1 - EFC'58 1 Competitie
Scheidsrechter: Bent Kuipers 02-03-2024 14:30:00 SV DFS 1 - SKV 1 Competitie
Scheidsrechter: Dirk Jansen 02-03-2024 14:30:00 Sportlust Vroomshoop 1 - Koninklijke UD 1 Competitie
Scheidsrechter: Erik ter Brake 02-03-2024 14:30:00 SVV Scheveningen 1 - Rijnsburgse Boys 1 Competitie (4e official)
Scheidsrechter: Ferens Groenhuijsen 02-03-2024 14:30:00 ASV'57 1 - Avanti Wilskracht 1 Competitie
Scheidsrechter: Henk Zwakenberg 02-03-2024 14:30:00 SP Eefde 1 - Sportlust Glanerbrug 1 Competitie
Scheidsrechter: Jan Klein Ganseij 02-03-2024 14:30:00 SVVN 1 - ZVV De Esch 1 Competitie Ja
Scheidsrechter: Johan Schwarte 02-03-2024 14:30:00 AVC Luctor Et Emergo JO 19 - 1 - SDC'12 JO 19 - 1 Competitie
Scheidsrechter: Marcel Driessen 02-03-2024 14:30:00 AVW'66 1 - Sportclub Brummen 1 Competitie
Scheidsrechter: Max van der Lei 02-03-2024 14:30:00 GVVV 1 - VV Katwijk 1 Competitie (4e official)
Scheidsrechter: Sam van Veen 02-03-2024 14:30:00 SJO FC Dalfsen JO 17 - 1 - ACV Assen JO 17 - 1 Competitie Ja
Scheidsrechter: Wim van der Velde 02-03-2024 14:30:00 VV Avereest 1 - SP Daarle 1 Competitie Ja
Scheidsrechter: Bohdi Selvi 02-03-2024 15:00:00 SV Schalkhaar JO 17 - 1 - SV Excelsior'31 JO 17 - 1 Competitie
Scheidsrechter: Hadaf el Hamdouni 02-03-2024 15:00:00 RKSV Rohda Raalte JO 16 - 1 - SV Urk JO 16 - 1 Competitie
Scheidsrechter: Hans Hofman 02-03-2024 15:00:00 ZVV'56 1 - Prins Bernhard 1 Competitie
Scheidsrechter: Stijn Lander 02-03-2024 15:00:00 WSV Apeldoorn JO 19 - 1 - ASV Dronten JO 19 - 1 Competitie
Scheidsrechter: Maurice Paarhuis 02-03-2024 16:15:00 Be Quick 1887 1 - VV DETO Twenterand 1 Competitie
Scheidsrechter: Eelco Folkersma 02-03-2024 17:00:00 VV Hellendoorn O 23 - 1 - VV DETO Twenterand O 23 - 1 Competitie Ja
Scheidsrechter: Jan Otten 02-03-2024 19:15:00 Jong FC Twente'65 Vrouwen - Jong ADO Den Haag Vrouwen Competitie
Scheidsrechter: Jan van Otten 03-03-2024 10:30:00 AVV Columbia 2 - SV Voorwaarts Twello 2 Competitie
Scheidsrechter: Ramon Heveling 03-03-2024 10:30:00 RKHVV 2 - SC Bemmel 2 Competitie
Scheidsrechter: Tomasz Jasinski 03-03-2024 11:00:00 SV Dalfsen 2 - VV Albatross 2 Competitie
Scheidsrechter: Jurian te Wierik 03-03-2024 11:15:00 FC Trias 2 - TVC 28 3 Competitie
Scheidsrechter: Arno Reusink 03-03-2024 14:00:00 SV De Lutte 1 - UDI Enschede 1 Competitie
Scheidsrechter: Jop Holterman 03-03-2024 14:00:00 ABS Bathmen 1 - UD Weerselo 1 Competitie
Scheidsrechter: Patrick Hijlkema 03-03-2024 14:00:00 V & AV Pax 1 - SC Doesburg 1 Competitie
Scheidsrechter: Stan Endeman 03-03-2024 14:00:00 WSV Apeldoorn 1 - SV Voorwaarts Twello 1 Competitie (wedstrijd 250 in zijn carrière)
Scheidsrechter: Gilian Westemeijer 03-03-2024 14:30:00 SV Turkse Kracht 1 - VV Activia 1 Competitie
Scheidsrechter: Maurice Paarhuis
Assistent 1: Thijmen Broekmate
04-03-2024 20:15:00 VV Hulzense Boys O 21 - 1 - SDC'12 O 21 - 1 Beltona Beloften Competitie (ASR 2 Bert Tijhuis) Ja Ja
Scheidsrechter: Gert Ekkel 04-03-2024 21:00:00 SV Gramsbergen 2 - SV Gramsbergen 4 Zaal
Scheidsrechter: Gilian Westemeijer
Assistent 1: Patrick Hijlkema
Assistent 2: Jurian te Wierik
05-03-2024 20:00:00 SV Enter O 21 - 1 - FC Eibergen O 21 - 1 Beltona Beloften Competitie Ja
Scheidsrechter: Max van der Lei
Assistent 1: Arno Reusink
Assistent 2: Cas Koelen
05-03-2024 20:00:00 FC Ommen O 21 - 1 - DVC Dedemsvaart O 21 - 1 Beltona Beloften Competitie Ja Ja
Scheidsrechter: Jan van Otten 08-03-2024 20:00:00 VV Holten 1 - Andarinyo 2 Zaal
Scheidsrechter: Dirk Jansen 08-03-2024 21:00:00 DAVO 1 - ATIK 4 Zaal
Scheidsrechter: Eelco Folkersma 09-03-2024 10:15:00 VV Berkum JO 15 - 1 - VV WVF JO 15 - 2 Competitie (1ste wedstrijd voor de KNVB) Ja
Scheidsrechter: Frank van Leusen 09-03-2024 12:00:00 FC Ommen 2 - CVV Oranje Nassau 2 Competitie (1ste wedstrijd voor de KNVB) Ja
Scheidsrechter: Erik ter Brake 09-03-2024 18:00:00 VOC 1 - VV Heerjansdam 1 Competitie
Scheidsrechter: Thijmen Broekmate 10-03-2024 11:15:00 SC Markelo 2 - SV Heeten 2 Competitie (1ste wedstrijd voor de KNVB)
Scheidsrechter: Dirk Jansen 11-03-2024 19:30:00 Zavodo'76 5 - Zavodo'76 2 Zaal
Scheidsrechter: Gert Ekkel 11-03-2024 20:00:00 Banzo 1 - ZVH 1 Zaal
Scheidsrechter: Bent Kuipers 13-03-2024 20:00:00 RKVV Stevo JO 19 - 1 - AVC Luctor Et Emergo JO 19 - 1 Competitie
Scheidsrechter: Anton Kreileman 13-03-2024 21:00:00 Drienerlo 1 - SV Putten 1 Zaal
Scheidsrechter: Gert Ekkel 13-03-2024 21:00:00 VV DKB 1 - Andarinyo 1 Zaal
Scheidsrechter: Jan van Otten 15-03-2024 21:00:00 SV Voorwaarts Twello 1 - Extudiantes Zwolle 1 Zaal
Scheidsrechter: Frank van Leusen 16-03-2024 10:30:00 SC Lemele JO 13 - 1 - HHC Hardenberg JO 13 - 2 Competitie Ja
Scheidsrechter: Dirk Jansen 18-03-2024 19:30:00 Heracles Almelo Futsal JO 19 - 1 - ZVV Ede 3 Zaal
Scheidsrechter: Gert Ekkel 18-03-2024 21:00:00 SV Excelsior'31 18 - HSC '21 1 Zaal
Scheidsrechter: Jan van Otten 22-03-2024 21:00:00 FC RDC 1 - ATIK 4 Zaal
Scheidsrechter: Dirk Jansen 22-03-2024 21:30:00 ATIK 2 - FC Dinxperlo 1 Zaal
Scheidsrechter: Dirk Jansen 25-03-2024 20:00:00 SV Basteom 3 - SV Basteom 4 Zaal
Scheidsrechter: Gert Ekkel 25-03-2024 20:00:00 KHC Kampen 1 - FC Foppen 2 Zaal
Scheidsrechter: Ruben van de Beld
Assistent 1: Wim van der Velde
Assistent 2: Tom Schwarte
25-03-2024 20:15:00 VV Hulzense Boys O 21 - 1 - KSV BWO O 21 - 1 Beltona Beloften Competitie Ja
Scheidsrechter: Anton Kreileman 25-03-2024 21:45:00 ZVV Twente 1 - Zavodo'76 1 Zaal
Scheidsrechter: Koen Staarman
Assistent 1: Rudolf Wolterink
Assistent 2: Jan van Otten
26-03-2024 20:00:00 SV Nieuwleusen O 21 - 1 - FC Ommen O 21 - 1 Beltona Beloften Competitie Ja
Agenda

Weet wat
er speelt

29Feb
Bestuursvergadering
Aanvang: 19:30
01Mrt
Algarve Elite Cup U13!
Aanvang: 10:00
02Mrt
Algarve Elite Cup U13!
Aanvang: 10:00
03Mrt
Algarve Elite Cup U13!
Aanvang: 10:00
05Mrt
JALV Scheidsrechtersvereniging Enschede
Aanvang: 20:30

Wij zijn trots op onze sponsoren