Op deze pagina plaatsen wij iedere week alle aanstellingen van onze leden. Het overzicht van de aanstellingen wordt door de webredactie bij gehouden. Mocht je aanstelling er niet bij staan of is deze gewijzigd; geef dit dan door aan Maurice. Hij zal het aanpassen op de website.
Scheidsrechter: | Datum: | Tijd: | Wedstrijd: | Bijzonderheden: | EnquĂȘte: | Beltona Reglement: |
---|---|---|---|---|---|---|
Scheidsrechter: Arno Reusink | 19-03-2024 | 20:00:00 | VV Lemelerveld 1 - VV Avereest 1 | Vriendschappelijk | Ja | |
Externe scheidsrechter Assistent 1: Dennie Mulder |
19-03-2024 | 20:00:00 | SV Longa'30 1 - KVV Quick'20 1 | Beker (Assistent-Scheidsrechter) (1/8 Finale) | ||
Scheidsrechter: Jan van Otten | 22-03-2024 | 21:00:00 | FC RDC 1 - ATIK 4 | Zaal | ||
Scheidsrechter: Dirk Jansen | 22-03-2024 | 21:30:00 | ATIK 2 - FC Dinxperlo 1 | Zaal | ||
Scheidsrechter: Alexander de Jong | 23-03-2024 | 09:30:00 | PEC Zwolle JO 13 - 1 - SV Schalkhaar JO 13 - 1 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Sam van Veen | 23-03-2024 | 09:45:00 | PEC Zwolle JO 14 - 1 - Almere City FC JO 14 - 1 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Ferens Groenhuijsen | 23-03-2024 | 11:40:00 | SV Excelsior'31 O 23 - 1 - SV Huizen O 23 - 1 | Competitie | Ja | |
Scheidsrechter: Richard Hultink | 23-03-2024 | 11:45:00 | VVOG Harderwijk JO 19 - 1 - SDO Bussum JO 19 - 1 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Henk Zwakenberg | 23-03-2024 | 12:00:00 | VV Hulzense Boys 2 - ASC'62 2 | Competitie | Ja | |
Scheidsrechter: Barry Tijhof | 23-03-2024 | 12:00:00 | VV Den Ham JO 19 - 1 - VV Diepenveen JO 19 - 1 | Competitie | Ja | |
Scheidsrechter: Bas ten Tije | 23-03-2024 | 12:15:00 | Roda'46 O 23 - 1 SV Orion O 23 - 1 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Stijn Lander | 23-03-2024 | 12:15:00 | VV Zwart Wit'63 JO 19 - 1 - VV Nieuwland JO 19 - 1 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Bent Kuipers | 23-03-2024 | 12:15:00 | VV DZC'68 2 - VV Go Ahead Kampen 2 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Dennis Schoemaker | 23-03-2024 | 12:15:00 | VV ATC'65 JO 17 - 1 - VV Heino JO 17 - 1 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Rudolf Wolterink | 23-03-2024 | 12:30:00 | VV Dos Kampen 2 - SDV Barneveld 2 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Hadaf el Hamdouni | 23-03-2024 | 12:30:00 | VV Lemelerveld JO 19 - 1 - VV Berkum JO 19 - 1 | Competitie | Ja | |
Scheidsrechter: Andre Monninkhof | 23-03-2024 | 13:15:00 | IJVV IJsselmuiden JO 19 - 1 - VV d'Olde Veste'54 JO 19 - 1 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Maurice Paarhuis | 23-03-2024 | 14:30:00 | SV Huizen 1 - RKSV HBC 1 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Stan Endeman | 23-03-2024 | 14:30:00 | VV Hulzense Boys 1 - RKZVC 1 | Competitie | Ja | |
Scheidsrechter: Koen Staarman | 23-03-2024 | 14:30:00 | VV Enter Vooruit 1 - SDC'12 1 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Marcel Driessen | 23-03-2024 | 14:30:00 | VV 's Heerenbroek 1 - ZAC 1 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Dirk Jansen | 23-03-2024 | 14:30:00 | WZC Wapenveld 1 - CSV'28 1 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Hans Luiken | 23-03-2024 | 14:30:00 | SV Epe JO 19 - 1 - SV Voorwaarts Twello JO 19 - 1 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Dick Beldman | 23-03-2024 | 14:30:00 | SP Daarle 1 - RKSV Bornerbroek 1 | Competitie | Ja | |
Scheidsrechter: Martijn Bruins | 23-03-2024 | 14:30:00 | VV DES 1 - GFC 1 | Competitie | Ja | |
Externe scheidsrechter Assistent 1: Cindy Scholthof |
23-03-2024 | 14:30:00 | AVV Swift 1 - CSV BOL 1 | Competitie (Assistent-Scheidsrechter) | ||
Scheidsrechter: Gerjan Ekkel | 23-03-2024 | 14:30:00 | VV Avereest 1 - VV Hardenberg '85 1 | Competitie | Ja | |
Scheidsrechter: Bohdi Selvi | 23-03-2024 | 14:45:00 | SC Lemele 1 - MVV'69 1 | Competitie (Debuut bij de 1ste elftallen) | Ja | |
Scheidsrechter: Erik ter Brake | 23-03-2024 | 15:00:00 | VV Pelikaan S 1 - AZSV Aalten 1 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Max van der Lei | 23-03-2024 | 15:00:00 | DTS Ede 1 - RKHVV 1 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Anton Kreileman | 23-03-2024 | 15:00:00 | ASC Waterwijk JO 17 - 1 - RKSV Spartaan'20 JO 17 - 1 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Hans Hofman | 23-03-2024 | 16:30:00 | SV Marienheem 1 - SVV'56 1 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Julian Arrindell | 23-03-2024 | 16:45:00 | SP Lochem JO 19 - 1 - WVV'34 JO 19 - 1 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Cindy Scholthof | 24-03-2024 | 10:30:00 | VV Reunie 2 - SV Heeten 2 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Eelco Folkersma | 24-03-2024 | 11:15:00 | SV De Lutte 2 - KOSC 2 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Jurian te Wierik | 24-03-2024 | 11:15:00 | VV Diepenveen 2 - VV WWNA 2 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Jan van Otten | 24-03-2024 | 14:00:00 | VV Rood Zwart 1 - SV De Lutte 1 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Mike Westemeijer | 24-03-2024 | 14:00:00 | RKSV Vogido 1 - BSC Unisson 1 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Dennie Mulder | 24-03-2024 | 14:00:00 | VV Diepenheim 1 - VV Hoeve Vooruit 1 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Ramon Heveling | 24-03-2024 | 14:00:00 | SC Markelo 1 - SV DCS 1 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Gilian Westemeijer | 24-03-2024 | 14:30:00 | OBW 1 - SV Concordia Wehl 1 | Competitie | ||
Scheidsrechter: Dirk Jansen | 25-03-2024 | 20:00:00 | SV Basteom 3 - SV Basteom 4 | Zaal | ||
Scheidsrechter: Gert Ekkel | 25-03-2024 | 20:00:00 | KHC Kampen 1 - FC Foppen 2 | Zaal | ||
Scheidsrechter: Ruben van de Beld Assistent 1: Wim van der Velde Assistent 2: Tom Schwarte |
25-03-2024 | 20:15:00 | VV Hulzense Boys O 21 - 1 - KSV BWO O 21 - 1 | Beltona Beloften Competitie | Ja | |
Scheidsrechter: Anton Kreileman | 25-03-2024 | 21:45:00 | ZVV Twente 1 - Zavodo'76 1 | Zaal | ||
Scheidsrechter: Koen Staarman Assistent 1: Rudolf Wolterink Assistent 2: Jan van Otten |
26-03-2024 | 20:00:00 | SV Nieuwleusen O 21 - 1 - FC Ommen O 21 - 1 | Beltona Beloften Competitie | Ja | |
Scheidsrechter: Bent Kuipers Assistent 1: Raymond Kolleman Assistent 2: Niels ten Have |
26-03-2024 | 20:00:00 | VV Vroomshoopse Boys O 21 - 1 - TVC'28 O 21 - 1 | Beltona Beloften Competitie | Ja | |
Scheidsrechter: Jan van Otten | 29-03-2024 | 20:00:00 | DAVO 3 - FC RDC 5 | Zaal | ||
Scheidsrechter: Dirk Jansen | 24-05-2024 | 21:30:00 | ATIK 2 - FC Dinxperlo 1 | Zaal | ||
Scheidsrechter: Ruben van de Beld | 22-06-2024 | 10:00:00 | Finaledag Sparta Enschede Beloften Competitie | Locatie: CVV Sparta Enschede | ||
Scheidsrechter: Ruben Rolfes | 22-06-2024 | 10:00:00 | Finaledag Sparta Enschede Beloften Competitie | Locatie: CVV Sparta Enschede | ||
Scheidsrechter: Bohdi Selvi | 22-06-2024 | 10:00:00 | Finaledag Sparta Enschede Beloften Competitie | Locatie: CVV Sparta Enschede | ||
Scheidsrechter: Maurice Paarhuis Assistent 1: Bohdi Selvi Assistent 2: Ruben Rolfes |
13-07-2024 | 14:30:00 | IJsselmeervogels 1 - OJC Rosmalen 1 | Vriendschappelijk (Trainingskamp IJsselmeervogels in Vierhouten) |