Beste SNO-ers,
Op zaterdag 8 februari jl. waren Gerwin Moeken en Johan Schwarte op bezoek bij de scheidsrechtersvereniging Winterswijk (en Omstreken). Op 4 februari jl. bestond deze sympathieke COVS vereniging namelijk 75 jaar.
Tussen 14.30 en 16.30 stond de receptie voor COVS verenigingen, voetbalverenigingen en andere externe belangenverenigingen gepland en in de avonduren de feestavond voor de leden.
Namens SNO Nijverdal ontving het bestuur van de COVS groep Winterswijk een prachtige fles champagne. De heren uit Winterswijk hadden ook een geschenk voor de gasten. Eenieder ontving een prachtige pen met opschrift.
Namens het bestuur van SNO willen wij onze collega’s uit Winterswijk van harte feliciteren met hun prachtige lustrum en ze veel succes en plezier toewensen bij alle festiviteiten, welke in de loop van het jaar nog zullen worden uitgevoerd.
Een sportieve groet,
Bestuur SNO Nijverdal