Maurice Paarhuis verantwoordelijk voor degradatieclash in de derde divisie A

21 april 2025

Beste SNO-ers,

Vandaag komt er slechts één SNO-er in actie. Waar enkele jaren geleden een dubbel programma tijdens het Paasweekend zeer gangbaar was, zie je nu dat de meeste teams (voornamelijk in het district) genieten van een vrij weekend.

Hoe anders is dit voor onze voorzitter. Afgelopen zaterdag floot hij in de derde divisie A de confrontatie tussen VV Sparta Nijkerk en het Overijsselse HSC’21. In een uiterst spannende wedstrijd wonnen de heren uit Haaksbergen met 2-3, waardoor ze (vooralsnog) de tombola van de (degradatie)nacompetitie lijken te ontlopen.

Vandaag, op tweede paasdag, mag Maurice opnieuw in actie komen. Het betreft een verre reis richting Heemstede. Om 14.30 fluit Maurice de confrontatie tussen HBC en SV Tec uit Tiel. De ploeg uit Heemstede is reeds gedegradeerd en de ploeg uit Tiel staat op de twaalfde plek en zal alle zeilen moeten bijzetten om nacompetitie (tegen degradatie) te voorkomen.

Namens het bestuur van SNO willen wij Maurice veel plezier en succes toewensen!

Een sportieve groet,

Bestuur SNO Nijverdal

Terug naar overzicht
Agenda

Weet wat
er speelt

17Jun
Reguliere Training SNO Nijverdal
Aanvang: 19:30
21Jun
52ste Kreunenbouw IJssel- en Berkeltoernooi
Aanvang: 10:00
24Jun
Reguliere Training SNO Nijverdal
Aanvang: 19:30
25Jun
Coolblue Voetbalt 2025
Aanvang: 13:00
28Jun
Overhandiging prijs 'Winnaar SNO EnquĂȘte' bij FC Ommen
Aanvang: 20:00

Wij zijn trots op onze sponsoren